header stichting het zelfstandig gymnasium
header stichting het zelfstandig gymnasium
header stichting het zelfstandig gymnasium
SHZG Header
header stichting het zelfstandig gymnasium

Stichting het Zelfstandig Gymnasium

Honours Programma Gymnasia: 81 geslaagden

Nieuws |

De leerlingen van klas 6 die dit jaar meededen aan het Honours Programma Gymnasia (HPG) hebben de afgelopen weken hun eindgesprek, het Honoursgesprek, gevoerd en daarmee hun HPG afgesloten. Maar liefst 81 leerlingen van 24 gymnasia behaalden hun HPG-diploma. De leerlingen verrasten ook dit jaar begeleiders en examinatoren met prachtige projecten en mooie reflecties op hun persoonlijke ontwikkeling.

Een kleine greep uit de projecten: een zelfgeschreven opera, prachtige manga’s, een muziekalbum met 10 verschillende stijlen en voorlichting over het krijgen van een pleegbroertje of -zusje. Extra bijzonder omdat al deze leerlingen in bijzondere omstandigheden zichzelf hebben weten te motiveren en creatieve manieren hebben gevonden om hun project door te kunnen laten gaan.

© 2024 Stichting het Zelfstandig Gymnasium | site by studio V&V