header stichting het zelfstandig gymnasium
header stichting het zelfstandig gymnasium
header stichting het zelfstandig gymnasium
SHZG Header
header stichting het zelfstandig gymnasium

Stichting het Zelfstandig Gymnasium

Theaterles van Andries Tunru voor gymnasium Novum

In de media |

Cabaretier en improvisatieacteur Andries Tunru heeft maandagavond in het Ludens Theater in Voorburg opgetreden als gastdocent voor leerlingen van Gymnasium Novum. In het theater zelf mochten door de coronamaatregelen veertig scholieren live aanwezig zijn. De overige leerlingen konden met hun ouders, broers en zussen thuis actief meedoen via een livestream verbinding.

https://www.ad.nl/den-haag/cabaretier-andries-tunru-geeft-theaterles-aan-alle-leerlingen-en-hun-familie-van-voorburgs-gymnasium~a867d171/?utm_source=email&utm_medium=sendafriend&utm_campaign=socialsharing_web

Bron ad.nl

© 2024 Stichting het Zelfstandig Gymnasium | site by studio V&V