header stichting het zelfstandig gymnasium
header stichting het zelfstandig gymnasium
header stichting het zelfstandig gymnasium
SHZG Header
header stichting het zelfstandig gymnasium

Stichting het Zelfstandig Gymnasium

‘Laten we het eens over onszelf hebben’

In de mediaNieuws |

In een uitgebreid en genuanceerd artikel heeft weekblad De Groene Amsterdammer onlangs aandacht besteed aan de vraag in hoeverre de gymnasia er in slagen om hun scholen inclusiever te maken. Vanuit meerdere perspectieven wordt bekeken wat de gymnasia betekenen voor kansengelijkheid in het onderwijs. Geconcludeerd wordt dat gymnasia scholen zijn van hoge kwaliteit die er hard aan werken om de kansengelijkheid op hun scholen verder te bevorderen maar dat er tegelijkertijd ook nog veel terrein te winnen is. ‘Antwoorden door aanpassen’, luidt advies van de auteur. Het volledige artikel is hier te lezen.

© 2024 Stichting het Zelfstandig Gymnasium | site by studio V&V